ти мисаони ланац у потрази за знаковима манипулације ко

омогућавајући корисницима да „читају размишљање модела“ на једноставном енглеском. Интернализовани ланци мишљења пружају јединствене могућности за праћење модела. Под претпоставком да је веран и јасан, интернализовани мисаони ланац омогућава ОпенАИ-ју да „чита” мисаони процес модела. У будућности.

ОпенАИ се може надати да ће пра

тирисницима. Да би се ово постигло, модел мора бити у стању да изрази своје мисли у неизмењеном облику, тако да ОпенАИ не може да обучава усклађеност са политиком или корисничке преференције у ланцу мишљења. 4. Популарно схватање: Систем 1 и Систем 2 Може се разумети да модел изводи размишљање.

система 1, док ланац размишљања отк Početna ључава размишљање система 2. Познато је да се перформансе великих модела могу побољшати подстицањем модела да „размишља корак по корак”. Кроз обуку за учење са појачањем, п.

остепено уклањање проблем

Početna

а и наставак покушаја и грешака од почет Кипр WhatsApp нөмірлерінің дерекқоры  ка до краја, перформансе великог модела ће се даље значајно побољшати. Као што смо раније видели са АлпхГо у Го и другим алгоритамским моделима за игре. Систем 1 и Систем 2 потичу из књиге „Размишљање, брзо и споро“ добитника Нобелове наград.

е Данијела Канемана. Систем 1: Брз, интуитиван и аутоматски начин размишљања. Овај начин размишљања је обично несвестан, ослања се на интуицију и искуство и може брзо да реагује. На пример, када видимо познато лице, препоз.

најемо га уз мало размиш

љања. Систем 2: Споро, промишљено, лог 电话号码 sa ично размишљање. Овај начин размишљања захтева свестан напор и размишљање да би се решили сложени проблеми или донеле промишљене одлуке. На пример, када решавамо математичке проблеме или планирамо дугорочне циљеве, ми укључујем.

о систем 2 размишљања. (Поређење између система 1 и система 2, извор: Јиансху) 5. Случај На интернету постоји много случајева. Овде ћу укратко поменути најкласичнији случај „Јагоде“. Стабљика јагоде је првобитно настала када су људи тестирали ГПТ серију и открили да модел не може да изброји број р у речи јагода. ОпенА.

јев нови модел може побољшати способности модела Реасонинг кроз само-играње, рачунајући на тај начин број р. Тако је овај модел по имену Стравберри почео да ферментира на Интернету, и загрејао се Семовим разним намерним и.

 

发表评论

您的电子邮箱地址不会被公开。 必填项已用 * 标注